• NARZĘDZIOWCE
  NARZĘDZIOWCE
 • ŁAWKI
  ŁAWKI
 • KOMPLETY STALOWE
  KOMPLETY STALOWE
 • KOMPLETY DREWNIANE
  KOMPLETY DREWNIANE
 • KOMPLETY EKSKLUZYWNE
  KOMPLETY EKSKLUZYWNE
 • KOMPLETY TECHNORATTANOWE
  KOMPLETY TECHNORATTANOWE
 • DONICE
  DONICE

Strona główna

 

Zapraszamy również do naszego drugiego sklepu internetowego: Ogrodolandia.

Jeszcze więcej mebli, architektury ogrodowej i akcesoriów.

Zobacz również nasz profil na Facebook.

 


 

Witamy w naszym sklepie internetowym!

 

Ogród to wyjątkowe miejsce relaksu, wypoczynku, "zielony salon", w którym spędzamy dużo czasu wiosną, latem a nawet wczesną jesienią. Warto zadbać o to, by był on urządzony wygodnie i praktycznie, tak by miło się w nim biesiadowało i odpoczywało.

Meble ogrodowe są ważnym elementem, aby ogród mógł w pełni spełniać wszystkie swoje funkcje i był dla nas oraz naszych gości otwarty. W naszym sklepie znajdą Państwo wszystko, aby uprzyjemnić czas spędzany w ogrodzie. Oferujemy komplety wypoczynkowe do ogrodu, zarówno drewniane, aluminiowe, jak i metalowe i technorattanowe. Proponowane przez nas produkty są zgodne z obowiązującymi trendami, a co najważniejsze, są praktyczne w użytkowaniu, łatwe w czyszczeniu i wygodne. Dla wymagających, ceniących luksus i wysoką jakość, polecamy ekskluzywne komplety z aluminium dla 6 do 10 osób.

Komplety ogrodowe można uzupełnić o atrakcyjne donice drewniane do kwiatów, krzewów i innych roślin. Oferujemy również parasole ogrodowe i inne akcesoria do ogrodu.

Polecamy także ławki ogrodowe wykonane z połączenia drewna i metalu, stoły i fotele oraz krzesła ogrodowe.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

 

 


 

Szanowni Klienci!

 

Po złożeniu zamówienia, prosimy oczekiwać na maila z potwierdzeniem przyjęcia zamówienia do realizacji i danymi do przelewu. Wysyłka towaru kurierem wyceniana jest według stawek kurierskich, zamówienia niestandardowe lub duże gabarytowo są wyceniane indywidualnie.