Pergole

Oferujemy szeroki asortyment pergoli przejściowych, które stworzą wspaniałą konstrukcję dla roślin pnących, bramę dla ogrodowych ścieżek lub wejścia do ogrodu lub na posesję.

Uwaga! Ze względu na niestandardowy wymiar pergol pod względem ich przygotowania do wysyłki, prosimy o kontakt celem ustalenia kosztów dostawy.


5% rabatu w programie rabatowym Pekao "Płać kartą bo warto" na zakup wszystkich pergoli (szczegóły w dziale Promocje w górnym menu).

  
 • Strony: 1
 • Pergola z donicą (210x90x60)

  Pergole|Donice » Donice drewniane

  Pergola z donicą dla pnących roślin. Wykonana z drewna sosnowego, impregnowana ciśnieniowo w ciepłym, miodowym kolorze. Pojemna donica o wymiarze 90x60 cm i głębokości 30 cm, połączona jest z solidną pergolą i kratką dla roślin pnących. Góra zwieńczona jest belką z poprzecznymi elementami, dla łatwiejszego formowania pnącza.

   

  Pergolę można wykorzystać jako parawan, dla stworzenia bardziej intymnego miejsca w ogrodzie lub odgrodzenia mniej atrakcyjnej strefy ogrodu. Pergole z donicą są często wykorzystywane w kawiarniach i restauracjach na zewnętrz i wewnątrz dla oddzielenia poszczególnych części.

  Cena:337.00
 • Pergola z ławką i kratką (225x215x80 cm)

  Pergole|Meble ogrodowe

  Pergola z ławką impregnowana ciśnieniowo w kolorze zielonym, wykonana z drewna sosnowego. Wygodna i wyprofilowana ławka oraz łukowo sklepione zadaszenie są atutami tej oryginalnej pergoli. Pergola będzie stanowić niewątpliwą ozdobę każdego ogrodu.

  Cena:810.00
 • Pergola klasyczna

  Pergole

  Pergola przejściowa w klasycznym stylu, zwieńczona łukiem. Wykonana z drewna sosnowego, zabezpieczona przed pleśnią i sinizną impregnacją ciśnieniową w kolorze naturalnym. Pergola stanowi idealny element dekoracji ogrodu, wytyczając wejście do ogrodu, na ścieżkę lub wyjście z ogrodu. Boczne kratki umożliwiają pnączom rozrost.

  Cena:299.00
 • Strony: 1