Parawany

Rodzaj przenośnego ogrodzenia.

 • Strony: 1
 • Parawan ogrodowy wiklinowy (palisander, 174x240 cm)

  Parawany

   

  Parawan ogrodowy, składający się z czterech skrzydeł. Każde skrzydło wykonane jest z litego drewna sosnowego, rama ma przekrój 35x45 cm. Wypełnieniem są wiklinowe sploty w kolorze palisander. Również ramy są zaimpregnowane w tym kolorze. Parawan jest niezwykle oryginalny i trwały. Wykonany wyłącznie z naturalnych produktów i ekologiczny. Parawan można wykorzystać jako przenośne ogrodzenie w ogrodzie, na balkonie lub tarasie.

  Koszt wysyłki 25 zł.

  Cena:305.00
 • Parawan ogrodowy wiklinowy w drewnianej ramie (174x240 cm)

  Parawany

  Parawan ogrodowy wykonany z wiklinowych splotów w drewnianej ramie o przekroju 35x45 m. Parawan ma wysokość 174 cm, a szerokość każdego skrzydła wynosi 60 cm. Parawan składa się z czterech skrzydeł, połączonych mocnymi zawiasami. Parawan można łatwo przenosić, dzięki czemu osłonę tworzymy tam, gdzie jej potrzebujemy. Parawan doskonale chroni przed wiatrem, słońcem i zapewnia prywatność. Ekologiczne, naturalne materiały, z jakich jest wyprodukowany, stwarzają miły klimat.

  Parawan występuje obecnie w wersji z drewnianą górą.

   

  Koszt wysyłki: 25 zł.

  Cena:275.00
 • Parawan z technorattanu (181,5x297 cm)

  Parawany

  Parawan z technorattanowej plecionki w szarym kolorze, zamocowany na lekkiej aluminiowej konstrukcji. Parawan można wykorzystać na balkonie, tarasie lub w ogrodzie. Wszędzie tam, gdzie potrzebujemy wydzielenia prywatnej części. Sprawdzi się jako osłona przed wiatrem. Ścianka jest solidnie wykonana i jest stabilna, dzięki konstrukcji mocowalnej do podłoża. Ścianki z technorattanu są odporne na działanie czynników atmosferycznych, przez co parawan może stać na zewnątrz przez cały rok bez potrzeby odnawiania czy konserwacji.

  Cena:1390.00
 • Strony: 1