Huśtawki

Obecnie w ofercie huśtawka dziecięca. Nowe produkty od nowego sezonu 2011. Huśtawki sprzedawane są w elementach do samodzielnego montażu, możliwy także montaż u Klienta.

 • Strony: 1
 • Huśtawka technorattanowa Mallorca (bujany kosz wiszący)

  Huśtawki

  Huśtawka ogrodowa wykonana z technorattanu na aluminiowym stelażu. Wygoda, relaks i komfort- to wszystko czego potrzeba, by na chwilę oderwać się od codzienności! Huśtawka ta ma wszelkie walory, aby zapewnić maksymalne odprężenie, a przy tym jest doskonałym elementem ozdobnym tarasu lub ogrodu. W zestawie z huśtawką wygodne poduchy. Dostępne 4 warianty kolorystyczne: brązowy stelaż-białe poduchy, czarny stelaż-czerwone poduchy, biały stelaż-szare poduchy, szary stelaż-czarne poduchy.

  Huśtawki już dostępne!

  Cena:1990.00
 • Huśtawka (fotel bujany) BAJA

  Huśtawki

  Fotel ogrodowy z miękką poduchą, zawieszony na stalowym pałąku to właśnie huśtawka BAJA. Sprawdzi się nie tylko w ogrodzie, ale także na tarasie czy wszędzie tam, gdzie chcemy mieć miejsce do relaksu i wypoczynku. BAJA dostępna jest z poduchami w kilku kolorach: morskim (turkusowym), brunatnym (grafitowym) i szarym (stalowym). Huśtawka jest niezwykle wygodna, można się w niej kołysać, bujać lub tylko siedzieć. Produkowana w Polsce.

  brak
 • Huśtawka (fotel podwieszany) RODOS

  Huśtawki

  Huśtawka ogrodowa w formie metalowego kosza z miękką poduchą, zawieszonego na pałąku to nowoczesna propozycja dla wymagających. Huśtawka jest solidnie wykonana, nie wymaga zabezpieczania przed zimą, nie trzeba jej także konserwować ani czyścić. Stalowa konstrukcja, pomalowana w kolorze czarnym, sprawia, że jest to produkt na długie lata. Huśtawka zawiera cechy hamaka, ponieważ jest zawieszona na pałąku. Można się w niej łagodnie kołysać, a półleżąca pozycja będzie doskonałą do błogiego relaksu. Huśtawka dostępna z poduchami w trzech kolorach do wyboru: pomarańcz, niebieski i szary (stalowy). Huśtawka doskonale sprawdzi się na tarasie i w ogrodzie.

  Cena:2190.00
 • Huśtawka ogrodowa (fotel wiszący) technorattan

  Huśtawki

  Komfortowa i oryginalna huśtawka ogrodowa. Ma budowę wygodnego fotela. Wykonana z technorattanu o splocie o grubości 7 mm. Stelaż tego bujaczka wykonany jest z wysokiej jakości aluminium, wiszący fotel jest podtrzymywany na grubej sprężynie. W zestawie z huśtawką- hamakiem jest miękka poducha, która wypełnia oparcie i siedzisko. Dostępne są dwie wersje kolorystyczne: czarny technorattan z szarą poduchą lub szary technorattan z czarną poduchą.

  W sezonie 2014 huśtawki już nie są dostępne.

 • Huśtawka rodzinna

  Huśtawki

  Huśtawka wykonana z drewna iglastego, wygodne siedzisko z podłokietnikami. Stelaż huśtawki wykonany z półwałków. Solidna i stabilna konstrukcja. Impregnacja huśtawki w cenie!

  Dostępna także hustawka z boczną dostawką w postaci dodatkowego pojedyńczego siedziska drewnianego (fotelika), za dopłatą: 150 zł.

  Cena:690.00
 • Strony: 1