Huśtawki

Obecnie w ofercie huśtawka dziecięca. Nowe produkty od nowego sezonu 2011. Huśtawki sprzedawane są w elementach do samodzielnego montażu, możliwy także montaż u Klienta.

 • Strony: 1
 • Huśtawka ogrodowa (fotel wiszący) technorattan

  Huśtawki

  Komfortowa i oryginalna huśtawka ogrodowa. Ma budowę wygodnego fotela. Wykonana z technorattanu o splocie o grubości 7 mm. Stelaż tego bujaczka wykonany jest z wysokiej jakości aluminium, wiszący fotel jest podtrzymywany na grubej sprężynie. W zestawie z huśtawką- hamakiem jest miękka poducha, która wypełnia oparcie i siedzisko. Dostępne są dwie wersje kolorystyczne: czarny technorattan z szarą poduchą lub szary technorattan z czarną poduchą.

  W sezonie 2014 huśtawki już nie są dostępne.

 • Huśtawka rodzinna

  Huśtawki

  Huśtawka wykonana z drewna iglastego, wygodne siedzisko z podłokietnikami. Stelaż huśtawki wykonany z półwałków. Solidna i stabilna konstrukcja. Impregnacja huśtawki w cenie!

  Dostępna także hustawka z boczną dostawką w postaci dodatkowego pojedyńczego siedziska drewnianego (fotelika), za dopłatą: 150 zł.

  Cena:690.00
 • Huśtawka technorattanowa Mallorca (biała, brązowa, czarna)

  Huśtawki

  Huśtawka ogrodowa wykonana z technorattanu na aluminiowym stelażu. Wygoda, relaks i komfort- to wszystko czego potrzeba, by na chwilę oderwać się od codzienności! Huśtawka ta ma wszelkie walory, aby zapewnić maksymalne odprężenie, a przy tym jest doskonałym elementem ozdobnym tarasu lub ogrodu. W zestawie z huśtawką wygodne poduchy. Dostępne 3 warianty kolorystyczne: brązowy stelaż-białe poduchy, czarny stelaż-czerwone poduchy, biały stelaż-szare poduchy.

  Cena:1990.00
 • Strony: 1