Garaże i wiaty

Oferujemy wysokiej jakości, solidnie wykonane garaże drewniane i wiaty garażowe. Możliwość wyboru pokrycia dachu: papa, gont bitumiczny, blachodachówka i dachówka ceramiczna. Oferowane przez nas garaże i wiaty świetnie komponują się z otoczeniem, dzięki starannemu wykończeniu i tradycyjnej konstrukcji. Szeroka gama produktów do wyboru, pozwala na dopasowanie wymiarów oraz sposobu wykończenia stosownie do wymagań Klienta.

 • Strony: 1 2 3 4 Następna »
 • Garaż HOGART 350X500 cm

  Garaże i wiaty

  Solidnej konstrukcji garaż drewniany z dwuspadowym dachem i standardowej szerokości wjazdem (240x210 cm). Dach w wersji podstawowej pokryty jest papą. Istnieje możliwość wyboru pokrycia dachowego, a także impregnacji na wybrany z wzornika kolor. Ceny zawierają usługę montażu. Dostawa jest możliwa do każdego miejsca w Polsce w niskiej cenie: 290 zł!

 • Garaż VERSUS DUO 580x550 cm (dwustanowiskowy)

  Garaże i wiaty

  Garaż drewniany dwustanowiskowy. Konstrukcja garażu tradycyjna z dachem dwuspadowym w standardzie krytym papą. Można zamówić wersję garażu z dachem pokrytym gontem bitumicznym lub dachówką ceramiczną. Cena nie uwzględnia bram garażowych, które mogą być drewniane z okuciami (dwuskrzydłowe wrota zamykane na klucz) lub brama blaszana otwierana do góry. Malowanie garażu na wybrany kolor za dodatkową opłatą. Koszt dostawy na terenie całego kraju 390 zł a montaż w cenie!

 • Garaż VERSUS MIX 500x550 cm

  Garaże i wiaty|Narzędziowce

  Połączenie garażu z pomieszczeniem gospodarczym projektu VERSUS daje nam VERSUS MIX. Idealna opcja dla chcących mieć oddzielne pomieszczenie na samochód a oddzielne na narzędzia czy sprzęt. W wersji podstawowej garaż nie jest malowany, kolor można ustalić na podstawie wybranej przez siebie barwy drewnochronu ze wzornika. Garaż ma dach dwuspadowy kryty papą. Można wybrać inną opcję zadaszenia, jak gont czy dachówka.

 • Garaż drewniany GRENADA 22m2

  Garaże i wiaty

  Duży garaż drewniany z szerokim wjazdem, o wymiarze zewnętrznym podstawy 380x580 cm. Dach garażu jest dwuspadowy, w opcji podstawowej kryty papą, ale istnieje możliwość pokrycia dachu gontem lub dachówką. Garaż posiada trzy okna z szybą zespoloną, uchylne. Kolor impregnacji i detale wykończenia do ustalenia. Cena zawiera usługę montażu na miejscu u Klienta. Koszt dostawy naliczany jest indywidualnie, według stawki kilometrowej.

 • Garaż drewniany VERSUS 360X550 cm

  Garaże i wiaty

  Garaż drewniany o tradycyjnej konstrukcji z dwuspadowym dachem. Dodatkowe drzwi boczne zamykane na klucz w wersji z szybą lub bez, szeroka brama wjazdowa. W standardowej wersji dach kryty jest papą, istnieje także możliwość pokrycia dachu gontem lub dachówką. Impregnacja drewna jest możliwa spośród kolorów dostępnych we wzorniku. Dostawa w całym kraju 390 zł a montaż w cenie!

 • Strony: 1 2 3 4 Następna »