Donice inne

 • Strony: 1 2 Następna »
 • Donica technorattanowa Bella 25cm x 25cm x 30cm(h)

  Donice|Donice » Donice inne

  Donica technorattanowa Bella, świetnie sprawdza się zarówno w domu jak i na tarasie lub w ogrodzie. Wykonana z rattanu syntetycznego, idealnie imitującego naturalny surowiec. Jest niezwykle odporna na działanie czynników atmosferycznych, takich jak: słońce, deszcz, mróz, dzięki czemu nie odkształca się, nie odbarwia i nie trzeba jej konserwować. Dostępna w dwóch kolorach: czarnym i brązowym.

  Cena:160.00
 • Donice z hiacyntu wodnego Coffee (komplet- 3 szt.)

  Donice » Donice inne

  Komplet donic z hiacyntu wodnego w kolorze ciemny brąz z metalowym wkładem na aluminiowej konstrukcji. Donice w trzech rozmiarach dobrze komponują się zarówno na tarasie jak i w salonie.

  Od 2 kompletów wysyłka gratis!

  Donice sprzedawane są wyłącznie w komplecie.

  Cena:260.00
 • Doniczka z hiacyntu wodnego NATURAL

  Donice » Donice inne

  Doniczka z hiacyntu wodnego w kolorze naturalnym. Doniczka o wymiarach: 14x14x34 cm. Doskonały dodatek do mieszkań, tarasów i balkonów. Jej naturalny wygląd i neutralne barwy współgrają z każdym wnętrzem i otoczeniem. Doniczka zawiera metalowy wkład.

  Cena:35.00
 • Komplet donic z technorattanu (ciemny brąz)- 3 szt.

  Donice|Donice » Donice inne

  Donice z technorattanu w kolorze ciemnego brązu z wkładami metalowymi o głębokości od 8 do 10,5 cm. Komplet zawiera 3 sztuki donic w różnych rozmiarach. Donice doskonale prezentują się na zewnątrz, są odporne na działanie czynników atmosferycznych, dzięki czemu mogą zdobić otoczenie posesji przez cały rok. Idealnie sprawdzają się także wewnątrz pomieszczeń, w salonie czy korytarzu.

  Wysyłka gratis!

  Cena:265.00
 • Komplet donic z technorattanu (jasny brąz)- 3 szt.

  Donice » Donice inne

  Donice z technorattanu z wkładem z tworzywa sztucznego (nowość!) w kolorze jasnobrązowym. Komplet zawiera 3 sztuki donic w różnych rozmiarach. Donice doskonale prezentują się na zewnątrz, są odporne na działanie czynników atmosferycznych, dzięki czemu mogą zdobić otoczenie posesji przez cały rok. Idealnie sprawdzają się także wewnątrz pomieszczeń, w salonie czy korytarzu.

  Wysyłka gratis!

  Donice sprzedawane są wyłącznie w komplecie.


  Cena:295.00
 • Strony: 1 2 Następna »