Donice drewniane

Oferujemy szeroki asortyment drewnianych donic ogrodowych, wykonanych z drewna świerkowego, impregnowanych ciśnieniowo w kolorze zielonym lub miodowo-brązowym, w środku bezchromowym.

Donice dostępne są w kilku kształtach i rozmiarach, co pozwala na dobranie odpowiedniego asortymentu do ogrodu.

 • Strony: 1 2 Następna »
 • Pergola z donicą (210x90x60)

  Pergole|Donice » Donice drewniane

  Pergola z donicą dla pnących roślin. Wykonana z drewna sosnowego, impregnowana ciśnieniowo w ciepłym, miodowym kolorze. Pojemna donica o wymiarze 90x60 cm i głębokości 30 cm, połączona jest z solidną pergolą i kratką dla roślin pnących. Góra zwieńczona jest belką z poprzecznymi elementami, dla łatwiejszego formowania pnącza.

   

  Pergolę można wykorzystać jako parawan, dla stworzenia bardziej intymnego miejsca w ogrodzie lub odgrodzenia mniej atrakcyjnej strefy ogrodu. Pergole z donicą są często wykorzystywane w kawiarniach i restauracjach na zewnętrz i wewnątrz dla oddzielenia poszczególnych części.

  Cena:337.00
 • Donica kwadratowa z kantówki 60x60 cm (Promocja!)

  Donice » Donice drewniane

  Donica kwadratowa z kantówki o wymiarach 60x60 cm w kolorze naturalnym. Iregnowana ciśnieniowo, zabezpieczona przed wilgocią, pleśnią i sinizną. Masywna donica o głębokości 30 cm.

  Stara cena: 100 zł nowa cena: 50 zł!

  Cena:50.00
 • Komplet donic Ferrara (4 szt.)

  Donice » Donice drewniane

  Komplet donic drewnianych okrągłych, wykonanych z orientalnej jodły górskiej. Donice impregnowane. W komplecie znajdują się 4 szt. donic. Oryginalne donice wykonane z wytrzymałego drewna, dodatkowo zabezpieczone przed wilgocią i pleśnią, będą doskonałą ozdobą tarasu lub ogrodu. Ich naturalny wygląd i nieco rustyklany charakter doskonale wpasowują się w zieleń.

  Cena:212.00
 • Komplet donic Fiuggi (4 szt.)

  Donice » Donice drewniane

  Komplet donic drewnianych kwadratowych, wykonanych z orientalnej jodły górskiej. Donice impregnowane. W komplecie znajdują się 4 szt. donic. Donice w staroświeckiej odsłonie, przypominają donice i naczynia z dawnych wiejskich chat. Donice zabezpieczone są przed wilgocią i pleśnią. Sprawdzą się doskonale i w domu i w ogrodzie, wzbogacając jego charakter.

  Cena:160.00
 • Komplet donic Foggia (4 szt.)

  Donice » Donice drewniane

  Komplet donic drewnianych owalnych wykonanych z orientalnej jodły górskiej. Donice impregnowane. W komplecie znajdują się 4 szt. donic. Donice owalne zabezpieczone są przed wilgocią i pleśnią. Drewno nie nagrzewa się, chroniąc tym samym korzenie roślin. Donice mają swojski charakter, a metalowe uchwyty ułatwiają przenoszenie donic. Obręcze dodatkowo wzmacniają donice i tworzą element ozdobny, nadając rustyklanego charakteru.

  Cena:199.00
 • Strony: 1 2 Następna »