Donice drewniane

Oferujemy szeroki asortyment drewnianych donic ogrodowych, wykonanych z drewna świerkowego, impregnowanych ciśnieniowo w kolorze zielonym lub miodowo-brązowym, w środku bezchromowym.

Donice dostępne są w kilku kształtach i rozmiarach, co pozwala na dobranie odpowiedniego asortymentu do ogrodu.

 • Strony: 1
 • Komplet donic Fiuggi (4 szt.)

  Donice » Donice drewniane

  Komplet donic drewnianych kwadratowych, wykonanych z orientalnej jodły górskiej. Donice impregnowane. W komplecie znajdują się 4 szt. donic. Donice w staroświeckiej odsłonie, przypominają donice i naczynia z dawnych wiejskich chat. Donice zabezpieczone są przed wilgocią i pleśnią. Sprawdzą się doskonale i w domu i w ogrodzie, wzbogacając jego charakter.

 • Komplet donic Foggia (4 szt.)

  Donice » Donice drewniane

  Komplet donic drewnianych owalnych wykonanych z orientalnej jodły górskiej. Donice impregnowane. W komplecie znajdują się 4 szt. donic. Donice owalne zabezpieczone są przed wilgocią i pleśnią. Drewno nie nagrzewa się, chroniąc tym samym korzenie roślin. Donice mają swojski charakter, a metalowe uchwyty ułatwiają przenoszenie donic. Obręcze dodatkowo wzmacniają donice i tworzą element ozdobny, nadając rustyklanego charakteru.

 • Komplet donic Frascati (3 szt.)

  Donice » Donice drewniane

  Komplet donic drewnianych ośmiokątnych, wykonanych z orientalnej jodły górskiej. Donice impregnowane. W komplecie znajdują się 3 szt. donic. Donice w charakterze rustykalnym, przywołujące na myśl wiejski ogród. Zabezpieczone przed wilgocią i pleśnią, dodatkowo wzmocnione metalową obręczą.

 • Strony: 1