Donice

 • Strony: 1 2 Następna »
 • Donica technorattanowa Bella 25cm x 25cm x 30cm(h)

  Donice|Donice » Donice inne

  Donica technorattanowa Bella, świetnie sprawdza się zarówno w domu jak i na tarasie lub w ogrodzie. Wykonana z rattanu syntetycznego, idealnie imitującego naturalny surowiec. Jest niezwykle odporna na działanie czynników atmosferycznych, takich jak: słońce, deszcz, mróz, dzięki czemu nie odkształca się, nie odbarwia i nie trzeba jej konserwować. Dostępna w dwóch kolorach: czarnym i brązowym.

  Cena:160.00
 • Donice z hiacyntu wodnego Coffee (komplet- 3 szt.)

  Donice » Donice inne

  Komplet donic z hiacyntu wodnego w kolorze ciemny brąz z metalowym wkładem na aluminiowej konstrukcji. Donice w trzech rozmiarach dobrze komponują się zarówno na tarasie jak i w salonie.

  Od 2 kompletów wysyłka gratis!

  Donice sprzedawane są wyłącznie w komplecie.

  Cena:260.00
 • Doniczka z hiacyntu wodnego NATURAL

  Donice » Donice inne

  Doniczka z hiacyntu wodnego w kolorze naturalnym. Doniczka o wymiarach: 14x14x34 cm. Doskonały dodatek do mieszkań, tarasów i balkonów. Jej naturalny wygląd i neutralne barwy współgrają z każdym wnętrzem i otoczeniem. Doniczka zawiera metalowy wkład.

  Cena:35.00
 • Komplet donic Fiuggi (4 szt.)

  Donice » Donice drewniane

  Komplet donic drewnianych kwadratowych, wykonanych z orientalnej jodły górskiej. Donice impregnowane. W komplecie znajdują się 4 szt. donic. Donice w staroświeckiej odsłonie, przypominają donice i naczynia z dawnych wiejskich chat. Donice zabezpieczone są przed wilgocią i pleśnią. Sprawdzą się doskonale i w domu i w ogrodzie, wzbogacając jego charakter.

 • Komplet donic Foggia (4 szt.)

  Donice » Donice drewniane

  Komplet donic drewnianych owalnych wykonanych z orientalnej jodły górskiej. Donice impregnowane. W komplecie znajdują się 4 szt. donic. Donice owalne zabezpieczone są przed wilgocią i pleśnią. Drewno nie nagrzewa się, chroniąc tym samym korzenie roślin. Donice mają swojski charakter, a metalowe uchwyty ułatwiają przenoszenie donic. Obręcze dodatkowo wzmacniają donice i tworzą element ozdobny, nadając rustyklanego charakteru.

 • Strony: 1 2 Następna »