Altany/pawilony

Altany (domki ogrodowe), mogą pełnić funkcję praktycznego schowka na narzędzia i przybory ogrodowe. Wykonane z drewna świerkowego, impregnowane lub z surowego drewna do samodzielnego malowania drewnochronem na dowolny kolor.

 

Pawilony ogrodowe drewniane i aluminiowe stanowią niezbędny element każdego ogrodu otwartego na gości i wypoczynek. Pod dachem, lecz na wolnym powietrzu miło jest zasiąść czy zjeść posiłek lub pobiesiadować w gronie najbliższych. Dodatkowo osłony boczne pawilonów dodadzą tym spotkaniom intymości i ochronią przed owadami.

 • Strony: 1
 • Altana (pergola) ogrodowa Tropic 300x200 cm

  Altany/pawilony|Pergole

  Piękna altana ogrodowa w egzotycznym, orientalnym stylu, ożywi ogród i będzie ulubionym miejscem wypoczynku w gorący, letni dzień. Altana posiada drewnianą podłogę i solidną konstrukcję drewnianą, wyposażoną w prowadnice, służące do przesuwania zasłon. W zestawie z pergolą komplet montażowy do samodzielnego złożenia oraz zasłony na wszystkie cztery boki. Zasłony można zawieszać i zdejmować według potrzeb.

  Cena:2990.00
 • Pawilon drewniany Vanc 4x3 m

  Altany/pawilony

  Elegancki i oryginalny pawilon drewniany, wykonany z drewna egzotycznego, które jest wyjątkowo twarde i odporne na działanie czynników atmosferycznych. Pawilon pokryty jest stylową tkaniną w kolorze beżowym. Wymiary konstrukcji: 4x3 metry. Łączenia oraz podstawy aluminiowe. Dach materiałowy i zasłony w zestawie.

   

  Cena:3750.00
 • Pawilon ogrodowy metalowy Oslo 4x3 m

  Altany/pawilony

  Oryginalny i bardzo wytrzymały pawilon ogrodowy, wykonany z metalu. Dach z PCV chroni przed opadami i promieniowaniem, a przepuszczając światło doświetla wnętrze. W zestawie z pawilonem znajdują się zasłony i moskitiery, które można wykorzystać do stworzenia ciepłego klimatu wewnątrz pawilonu i osłony przed owadami. Konstrukcja pawilonu sprawia, że wkomponuje się on idealnie w każdy ogród.

  Cena:6250.00
 • Strony: 1