Altany/pawilony

Altany (domki ogrodowe), mogą pełnić funkcję praktycznego schowka na narzędzia i przybory ogrodowe. Wykonane z drewna świerkowego, impregnowane lub z surowego drewna do samodzielnego malowania drewnochronem na dowolny kolor.

 

Pawilony ogrodowe drewniane i aluminiowe stanowią niezbędny element każdego ogrodu otwartego na gości i wypoczynek. Pod dachem, lecz na wolnym powietrzu miło jest zasiąść czy zjeść posiłek lub pobiesiadować w gronie najbliższych. Dodatkowo osłony boczne pawilonów dodadzą tym spotkaniom intymości i ochronią przed owadami.

 • Strony: 1
 • Pawilon aluminiowo- drewniany 3,6x3,6 m

  Altany/pawilony

  Wyjątkowo oryginalny i ekskluzywny pawilon ogrodowy, który ożywi i wzbogaci ogród lub taras, a także stanie się z pewnością ulubionym miejscem na wypoczynek. Pawilon wykonany jest z elementów drewnianych i aluminiowych, co czyni go wyjątkowo mocnym. Konstrukcja pawilonu (słupy) wykonane są z litego drewna, podobnie jak dach, a poprzeczki są aluminiowe. Poszczególne łączenia są bardzo wytrzymałe i solidnie wykonane, również tkaniny pokrywające pawilon mają mocne szycia i mocowania. Pawilon o kształcie kwadratu 3,6 x 3,6 metra.

   

  Cena:6800.00
 • Pawilon drewniany Vanc 4x3 m

  Altany/pawilony

  Elegancki i oryginalny pawilon drewniany, wykonany z drewna egzotycznego, które jest wyjątkowo twarde i odporne na działanie czynników atmosferycznych. Pawilon pokryty jest stylową tkaniną w kolorze beżowym. Wymiary konstrukcji: 4x3 metry. Łączenia oraz podstawy aluminiowe. Dach materiałowy i zasłony w zestawie.

   

  Cena:3750.00
 • Pawilon ogrodowy metalowy Oslo 4x3 m

  Altany/pawilony

  Oryginalny i bardzo wytrzymały pawilon ogrodowy, wykonany z metalu. Dach z PCV chroni przed opadami i promieniowaniem, a przepuszczając światło doświetla wnętrze. W zestawie z pawilonem znajdują się zasłony i moskitiery, które można wykorzystać do stworzenia ciepłego klimatu wewnątrz pawilonu i osłony przed owadami. Konstrukcja pawilonu sprawia, że wkomponuje się on idealnie w każdy ogród.

  Cena:6250.00
 • Strony: 1